[-]
Witaj na polskim oficjalnym forum Zen Cart Professional

Forum jest oficjalną stroną pomocy technicznej dla użytkowników oprogramowania sklepu internetowego Zen Cart Professional PL.
Nie oznacza to że użytkownicy innych wersji Zen Cart-a nie uzyskają tutaj pomocy w rozwiązywaniu problemów, jednakże pomoc ta może być udzielana w dalszej kolejności, z zachowaniem priorytetu dla wersji Zen Cart Professional.

Nie zezwalamy na dodawanie linków pozycjonujących w zamieszczanych wpisach, zarówno w ich treści jak i w podpisach! Wszystkie wpisy w treści których znajdować się będą linki kierujące do jakiejkolwiek strony zewnętrznej będą kasowane bez ostrzeżenia!

Jedynym odstępstwem od powyższej zasady jest zawartość kategorii: "Zaprezentuj swój sklep" w której dozwolone jest zamieszczenie bezpośredniego odnośnika do strony głównej sklepu utworzonego na bazie oprogramowania Zen Cart Professional


Darmową, aktualną wersję programu Zen Cart można pobrać z TEJ STRONY a oficjalne polskie pliki językowe dostępne są TUTAJ
Odpowiedz 
Źle liczone wartości kuponów rabatowych - plik z wyliczeniami
09-04-2018, 09:19:04
Post: #1
Źle liczone wartości kuponów rabatowych - plik z wyliczeniami
Witam,
mam pewien problem z kuponami rabatowymi w ZenCart. Rabaty są liczone w błędny sposób. Po przeanalizowaniu problemu, doszedłem do wniosku że system błędnie oblicza VAT (od netto odejmuje VAT).

Dlatego aby klient miał 10% rabatu to muszę na kodzie wbić około 8%. A później w podsumowaniu zamówienia w teorii otrzymuję wartość zbliżoną do jakiej chciałem. Jednak w tym miejscu wyliczenia są błędne, i podejrzewam że tutaj jest wykonywany skrypt obliczający całość.

Chciałbym te kalkulacje poprawić, jednak od kilku dni siedzę i szukam pliku w którym znajdują się te wyliczenia. Niestety na tą chwilę bezskutecznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów