[-]
Witaj na polskim oficjalnym forum Zen Cart Professional

Forum jest oficjalną stroną pomocy technicznej dla użytkowników oprogramowania sklepu internetowego Zen Cart Professional PL.
Nie oznacza to że użytkownicy innych wersji Zen Cart-a nie uzyskają tutaj pomocy w rozwiązywaniu problemów, jednakże pomoc ta może być udzielana w dalszej kolejności, z zachowaniem priorytetu dla wersji Zen Cart Professional.

Nie zezwalamy na dodawanie linków pozycjonujących w zamieszczanych wpisach, zarówno w ich treści jak i w podpisach! Wszystkie wpisy w treści których znajdować się będą linki kierujące do jakiejkolwiek strony zewnętrznej będą kasowane bez ostrzeżenia!

Jedynym odstępstwem od powyższej zasady jest zawartość kategorii: "Zaprezentuj swój sklep" w której dozwolone jest zamieszczenie bezpośredniego odnośnika do strony głównej sklepu utworzonego na bazie oprogramowania Zen Cart Professional


Darmową, aktualną wersję programu Zen Cart można pobrać z TEJ STRONY a oficjalne polskie pliki językowe dostępne są TUTAJ
Odpowiedz 
Migracja klientów ?
16-10-2011, 23:30:52
Post: #1
Migracja klientów ?
Czy znajdę gdzieś na necie coś darmowego do migracji klientów z Zen carta do drupala (ubercarta) ? Lub jakiś kurs jak to zrobić ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2015, 14:38:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2015 14:40:35 przez marad.)
Post: #2
RE: Migracja klientów ?
Kup ZenCart polski a , jezeli chcesz linki to zapraszam google:
podam tylko jeden resztę wyszukaj sam:
Zen carta do drupala

(16-10-2011 23:30:52)waldek.mazur napisał(a):  Czy znajdę gdzieś na necie coś darmowego do migracji klientów z Zen carta do drupala (ubercarta) ? Lub jakiś kurs jak to zrobić ?

zrób kopię bazy danych np. txt i przeżuć
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2018, 10:59:51
Post: #3
RE: Migracja klientów ?
nie widziałam takiego zestawienia choć szukałam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów