[-]
Witaj na polskim oficjalnym forum Zen Cart Professional

Forum jest oficjalną stroną pomocy technicznej dla użytkowników oprogramowania sklepu internetowego Zen Cart Professional PL.
Nie oznacza to że użytkownicy innych wersji Zen Cart-a nie uzyskają tutaj pomocy w rozwiązywaniu problemów, jednakże pomoc ta może być udzielana w dalszej kolejności, z zachowaniem priorytetu dla wersji Zen Cart Professional.

Nie zezwalamy na dodawanie linków pozycjonujących w zamieszczanych wpisach, zarówno w ich treści jak i w podpisach! Wszystkie wpisy w treści których znajdować się będą linki kierujące do jakiejkolwiek strony zewnętrznej będą kasowane bez ostrzeżenia!

Jedynym odstępstwem od powyższej zasady jest zawartość kategorii: "Zaprezentuj swój sklep" w której dozwolone jest zamieszczenie bezpośredniego odnośnika do strony głównej sklepu utworzonego na bazie oprogramowania Zen Cart Professional

Darmową, aktualną wersję programu Zen Cart można pobrać z TEJ STRONY a oficjalne polskie pliki językowe dostępne są TUTAJ

Odpowiedz 
Przeniesienie towarów z Click Shop do Zen Carta
22-12-2015, 20:45:43
Przeniesienie towarów z Click Shop do Zen Carta
Czy w Zen Carcie jest jakiś dodatek do automatycznego przeniesienia wszystkich towarów i listy klientów z zamówieniami ze sklepu Click Shop z home.pl? Mam teraz w sklepie prawie 400 towarów i za bardzo nie chce mi się tego przenosić ręcznie. Proszę o szybką odpowiedź bo w połowie stycznia kończy mi się abonament a bez sensu jest bulenie prawie 1500 zeta za kolejny rok za sklep w którym niczego nie można zmienić ani poprawić
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2015, 00:41:02
RE: Przeniesienie towarów z Click Shop do Zen Carta
Niestety, nie ma takiego modułu. Możesz jednak skontaktować się z nami i uzgodnić wykonanie usługi przeniesienia danych przez naszych pracowników.

Oprogramowanie dla sklepów - Sklep internetowy - instalacja - dodatki
Oficjalna strona Zen Cart Professional PL - Sklepy internetowe
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów